loading...
11/29/2018

Sardenja e panjohur

W3.CSS

Bukurite natyrore te Sardenjes

Sardenja e  panjohur, destinacionet ku natyra është e papërpunuar dhe e pa prekur
Një ishull, një mijë fytyra. Qarqet tradicionale turistike na ofrojnë itinerare të njohura tashmë, duke na ftuar që të "vendosemi" drejt destinacioneve më fisnike dhe elegante të këtij rajoni italian që mburret me të vërtetë  per plazhet  dhe ujërat  ndër më të bukurat në botë.

Megjithatë,  shkuarja dhe futja  në një  Sardenje te virgjer dhe te pa prekur  është e mundur. Në këtë galeri ne duam t'ju shoqërojmë me pamje të këndshme përgjat vendeve, ku bukuria  është  e virgjër dhe nderhyrja njerëzore është minimale, në harmoni me natyrën dhe speciet vendase.

Shkembinj te gurte alternojnë me peizazhet "hënore". Destinacionet natyrore të Sardenjës janë një surprizë për kedo qe kerkon  të vizitoje kete ishull "destinacionet" e mëdha dhe për ata që, në kërkim të një udhëtimi alternativ, do të gjejnë në këto vende mrekulli se ku të humbasin. W3.CSS

Bukurite natyrore te Sardenjes

  • Blogger Comments
  • Facebook Comments
Item Reviewed: Sardenja e panjohur Rating: 5 Reviewed By: MEDIA CREATION