loading...

Si te humbni peshe e te dobesoheni me kete pije

 Mollë dhe selino Kesaj  recete i atribuohet efekti   diuretik dhe dizontikues  i vetise se  mollës  dhe efekteve anti-inflamatore te selinos e cila , ndihmon tretjen dhe krijon nje gjendje  ngopje .

- Përbërësit: 

2 karrota, 1/2 mollë, 1/2 limon dhe 1 kërcell me selino.

- Përgatitja: 

Lani dhe prisni karrotat, mollët, selinon dhe shtrylleni ne frulator .Kesaj   përzierje te krijuar i shtoni lëngun e gjysmes se limonit. 

Së fundi pasi ta keni  kulluar , pija eshte gati! 

Perdorimi.

Pihet ne mengjes esell si dhe ne dreke para buke .loading...