2/11/2017

Perzierje magjike per tu ndjere me mire dhe me i forte.

SPIRULINA..


Brenda nje gote ose ene hedhim 1 luge caji Spirulin,ku ne shtojme leng portokalli .Kjo perzierje e thjeshte te ben te jesh me energjik ,me i lumtur dhe me nje mendje te kthjellet ,kjo pije gjithashtu ka dhe dobi tjera te shendetshme.

Menyra e perdorimit :

Perdoret dy here ne dite.

Rekomandohet mbi 18 vjec

Publikuar nga
BESNIK KADRIU
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments
Item Reviewed: Perzierje magjike per tu ndjere me mire dhe me i forte. Rating: 5 Reviewed By: MEDIA CREATION