1/11/2017

Spinaq per dhembe shume te bardhe

Nje buzeqeshje mund te jete arma me e mire per te komunikuar me kedo, per me kusht qe dhembet te jene te bardhe e te shndritshem. 

Nganjehere mjafton nje njolle e vogel per te prishur nje buzeqeshje perfekte. 
Dhembet mund te mbahen perhere te paster e te bardhe nese here pas here i ferkojme ato me gjethe spinaqi te fresketa.                                      
Dhe si alternative mund te perdoret pak sode buke mbi furcen e dhembeve.
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments
Item Reviewed: Spinaq per dhembe shume te bardhe Rating: 5 Reviewed By: MEDIA CREATION