loading...

Si te mundni dhimbjen e kokes ne menyre natyrale

Nese nje dite pune shume intesive dhe  e mbushur me ngjarje
stresuese ,ju ka lene me dhimbje koke ,ne vend qe te perdorni hapat dhe kokrrat ,vendosni ti  leni vend kurave popullore atehere thjesht ju mund te perdorni nje gote te mbushur me uthull  ne te cilen me pare keni shkrire dy tre kokrra kripe koker madhe ,dhe ta nuhasni ate here pas here .
loading...