loading...

Kure popullore me mjalte per alergjine

Shtimi i mjaltit ne dieten e perditeshme duhet te reduktoje ne menyre te ndjeshme problemet e alergjise .Padyshim celesi i suksesit ne kete rast eshte perdorimi i mjaltit te paster e jo te perpunuar ose filtruar .Per tju ardhur ne ndihme po ju ofrojme nje kure te thjeshte popullore .

Perzieni 2 luge gjelle prej uthulles se molles me nje luge gjelle mjalte ,brenda nje gote me uje te ngrohte ,dhe pijeni kete perzierje per tre here ne dite . Perdorimi i kesaj kure do te sjelle lehtesimin e simptomave te alergjise ,si dhe gjithashtu ndihmon ne parandalimin e sulmeve te alergjise .
loading...