10/23/2016

Kure popullore per pickimin e insekteve

Per te shmangur kruarjen si dhe skuqjen e shkaktuar nga pickimi i insekteve ,perdorni nje perzierje prej nje luge kafeje me mjalte me gjysem luge sode buke.
 Perzieini mire qe te perftoni nje mase homogjene ,duke e aplikuar ate me pas mbi vendin e pickuar nga insekti.
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments
Item Reviewed: Kure popullore per pickimin e insekteve Rating: 5 Reviewed By: MEDIA CREATION