loading...

Hipertensioni

Pergatisni nje filxhan me uje te ngrohte dhe ne te hidhni 2 luge kafeje spec te kuq dieges  ne forme pluhuri ,si dhe nje luge gjelle me mjalte.Pijeni ate ne mengjes esell para se te hani. 
loading...