loading...

Maske me qumesht per lekure te thate

    Kjo maske eshte shume e mire per lekure te thate

 Perberesit :


1 luge kafeje qumesht pluhur 
1 luge mjalte mjalte jo te ngrire te rrjedhshem 
1 luge kafeje xhel i aloe veras 
2 pika vaj esencial per arome 
1 luge bajame te shtypura holle si  pluhur 

Instruksionet:

Perzieni mire perberesit. Aplikojeni mbi fytyre te cilen me perpara duhet ta  pastroni , lereni te veproje per 15 minuta.
Shpajeni me uje te vaket dhe me pas fshijeni.
loading...