11/19/2015

Nese vashdimisht ndjeni dhimbje koke perdorni spec djeges jeshil

Konsumimi i specit djeges jeshil mund te sjelle perfitime ne shendetin tone.
Speci djeges jeshil mund te ndihmoje ne perfitimin e beta- karotines ,me teper sesa vete karrota.Per me teper mund te ndihmoje ne lehtesimin e problemeve te ndryshme shendetesore si migrena,sinusiti,,gjithashtu ai eshte i nevojshem te perdoret per konsum dhe ne rastet e artritit .
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments
Item Reviewed: Nese vashdimisht ndjeni dhimbje koke perdorni spec djeges jeshil Rating: 5 Reviewed By: MEDIA CREATION