11/20/2015

Kure popullore kundra temperatures

Nese keni temperature te larte dhe deshironi te perdorni nje metode popullore ,atehere po Ju paraqesim nje kure shume te thjeshte duke perziere lengun e nje limoni me vaj ulliri extra te virgjer ,ne sasi te barabarta.Masa e perftuar aplikohet duke e masazhuar ne te gjithe trupin
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments
Item Reviewed: Kure popullore kundra temperatures Rating: 5 Reviewed By: MEDIA CREATION