5/05/2015

Limoni,kundra obezitetit

Nje recete e thjeshte me limon  per perdorim te brendeshem per personat qe vuajne nga obeziteti 

Per perdorim te brendeshem 

Perpara vakteve konsumohet nje gote nga lengu i pergatitur i zierjes se 500ml uje me brenda 2 limona te prere ne copa . Pergatitja filtrohet dhe ruhet ne nje shishe me mbyllje hermetike.
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments
Item Reviewed: Limoni,kundra obezitetit Rating: 5 Reviewed By: MEDIA CREATION