9/21/2014

Banje relaksuese

Jeni te lodhur dhe keni nevoje per pak rrelaks ,dita ka qene e mbushur me intesitet dhe probleme .Ja zgjidhja per problemin tuaj.

Ajo qe ju nevoitet eshte:

150 g  lule nga portokalli i  hidhur
150 g me lule gëlqere 

Pergatitja:

Zieni keto dy bime  për 15 minuta. 
duke i hellur ujë ne vasken tuaj. 
Qendroni brenda  për 10-15 minuta. 
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments
Item Reviewed: Banje relaksuese Rating: 5 Reviewed By: MEDIA CREATION