8/03/2014

"Vaji i ullirit ndihmon ne humbjen e peshes "


"Vaji i ullirit ndihmon dhe favorizon humbjen e peshes, sepse niveli i lartë i yndyrave monounsaturate që permban ndihmon në djegjen e yndyrës  dhe mbajtjen e oreksit tuaj nën kontroll". Eshte i keshillueshem  përdorimi   në gatim dhe ne  sallatra. "
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments
Item Reviewed: "Vaji i ullirit ndihmon ne humbjen e peshes " Rating: 5 Reviewed By: MEDIA CREATION