8/05/2014

Limoni: per lekuren e estetiken

Per sa i perket nivelit estetik fale limonit mund te pergatisni nje produkt te vlefshem te bere ne kushtet e shtepise qe te kujdeseni per lekuren e trupit tuaj :dhe ne kete rast do te mjaftoje prerja e lekures ne copeza shume te vogla duke e perziere ne nje ene te vogel me sheqer dhe duke i bere te notojne ne vaj ulliri.

  • Blogger Comments
  • Facebook Comments
Item Reviewed: Limoni: per lekuren e estetiken Rating: 5 Reviewed By: MEDIA CREATION