8/28/2014

Aloe vera ne lufte kundra plakjes

Duke luftuar plakjen

Me kalimin e kohes jane te shumte ata qe shqetesohen per shfaqjen e rrullave te para ,ose humbjes se elasticitetit te lekures .

Fale sasise se shumte te anti oksidanteve (nder te cilat betakarotena, vitamina C dhe vitamina E ) ne permbajtje te degeve te saje , aloe vera mund te kontriboje ne permiresimin e tonalitetit te lekures ,nepermjet nje hidratimi rigjenerues rrenjesor.

  • Blogger Comments
  • Facebook Comments
Item Reviewed: Aloe vera ne lufte kundra plakjes Rating: 5 Reviewed By: MEDIA CREATION