Recete rigjeneruese per fytyren

Rreceta bukurie ne kushtet e shtepise - Per nje lekure te mendafshte ja nje perzierje e mjaltit ,qumshtit te fresket dhe miellit te bardhe .Kohe krize ! sigurisht produktet kozmetike shume te nevojshme per nje femer ,nganjehere jane te pa perballueshme per xhepat tane .Keshtu qe ajo qe ju propozojme per nje rigjenerim te lekures me kosto shume te ulet por shume te efekteshme eshte kjo recete nga produktet ushqimore dhe natyrale .

RIGJENERUES I EMERGJENCES
Per ti dhene menjehere drite dhe jete nje lekure opake dhe te shuar.
perrbersit:
Nje luge kafeje mjalte ,
nje luge kafeje qumesht
nje luge kafeje miell te bardhe
Perdorimi:
Pasi perzihen mire bashke keto produkte,aplikohet dhe lihet mbi fytyre per 15 minuta ,me pas shplahuni me uje te vaket .Do te transformoheni me te reja o rinj nese perdoret nga meshkujt.

.
loading...