loading...

Mjekimet popullore kundra infeksioneve te rrugeve urinare

Infeksionet e rrugeve urinare jane ekstemisht te bezdiseshme .E
dhe pse ne vecanti godasin me teper grate sesa burrat ,sidoqofte cdo njeri mund te te vuaje .Fale  produkteve natyrore mund te eleminosh infeksionin nga rruget urinare nga organizmi yt ne menyre shume te shpejte 

Qepa dhe hurdha fale permbajtjes se tyre antibakterike dhe antiseptike mund te luftojne cdo lloj infeksioni te rrugeve urinare .nje kure e mire eshte thjesht dhe pergatitja e nje supe me te dyja keto bime.Kjo eshte rreceta ,per nje liter uje : dy qepe mesatare te prera,4 thelpinj hudher te prere per  gjysem ,dhe pak rozmarine e trumze .Lerini te ziejne per 15 minuta ,kullojini dhe e pini nga nje gote e gjysem dy here ne dite  
loading...