2/14/2014

Maske per floke te bute

Per floke akoma me te bute provoni te beni nje perzierje ne kushtet e shtepise .Rezultati? Floket behen me te forte dhe me te bute.


Perbersit
kos tatyral
mjalte

Procedimi
Perzieni  ne nje ene 1 kavanoz kos me 1 luge mjalte,shtrijeni masen e krijuar mbi floke duke e mbajtur gjysem ore.Shplajini me uje te bollshem e te vaket 
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments
Item Reviewed: Maske per floke te bute Rating: 5 Reviewed By: MEDIA CREATION