"Maske" kundra rrudhave e bere ne kushtet e shtepise

Lajme 200g spinaq duke e lene te kulloje gati per trajtim.Marrim dhe 500ml qumesht te fresket.

Aplikimi
vendosim spinaqin ne  nje ene qe te zieje me gjysem litri qumesht,e leme te zieje deri sa masa fillon te shterroje ne menyre qe te perftojme nje forme pureje ,mund dhe ta kullojme.Masa eshte gati per tu vendosur ne fytyre

Nessun commento

BEJ NJE KOMENT ,KJO DO TE SJELLE PERMIRESIMIN E SHERBIMIT TONE

loading...