1/24/2014

Duke mjekuar plage te voglaBarbaroza, një lule aq e zakonshme në ballkonet e shtëpisë,sa mund të jetë një ilaç i shpejtë për të trajtuar plagë të lehta. 
Merrni një fletë të pastër barbarozë, shtrydhje atë në një copë çarçaf dhe  aplikoje atë në plagë. Do të ngjitet në lëkurë dhe do të mbylle  shpejtë prerjen.
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments
Item Reviewed: Duke mjekuar plage te vogla Rating: 5 Reviewed By: MEDIA CREATION